засідання постійної комісії з питань освіти, культури, спорту,

сім’ї та молоді, соціального захисту та охорони здоров’я,

законності та правопорядку

06 грудня 2018                                             м. Горішні Плавні

15-00                                                         Мала зала міськради

1.  Про внесення змін до рішення тридцять восьмої сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області сьомого скликання від 16 жовтня 2018 року «Про ліквідацію Центру соціальної підтримки дітей та сімей «Надія».

Доповідає: Угнічева Надія Дмитрівна - заступник міського голови

2.  Про створення Інклюзивно-ресурсного центру Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

Доповідає: Щербина Лілія Олександрівна – начальник відділу освіти

3.  Про затвердження Програми реабілітації дітей з інвалідністю м. Горішні Плавні на 2019 рік.

Доповідає: Овчиннікова Ольга Віталіївна – директор департаменту економічного розвитку та ресурсів

4.  Про реорганізацію комунального закладу Горішньоплавнівська міська стоматологічна поліклініка шляхом перетворення.

Доповідає: Ковпак Юрій Васильович – начальник управління охорони здоров’я

5.  Про дозвіл на укладання договорів закладами охорони здоров’я міста з власниками житлових приміщень на закупівлю послуг з оренди житлових приміщень на 2019 рік.

Доповідає: Ковпак Юрій Васильович – начальник управління охорони здоров’я

6.  Про затвердження Програми забезпечення культурного дозвілля для жителів м. Горішні Плавні із залученням муніципального духового оркестру на 2019 рік.

Доповідає: Зеленська Ірина Іванівна – начальник відділу культури, спорту і туризму

Запрошений: Післяк Володимир Іванович – Голова ГО «Муніципальний духовий оркестр»

7.  Про внесення змін до рішення 30 сесії 7 скликання від 19 грудня 2017 року «Про затвердження Програми забезпечення культурного дозвілля для жителів м. Горішні Плавні із залученням муніципального духового оркестру на 2018 рік».

8.  Про внесення змін до рішення 30 сесії 7 скликання 19 грудня 2017 року «Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Міський Палац культури і творчості» та здійснення внесків до його статутного капіталу на 2018 рік».

9.  Інформація про хід виконання рішення 32 сесії 7 скликання Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області від 06.03.2018 року «Про затвердження порядку виплат винагород спортсменам – чемпіонам та призерам чемпіонатів України, Світу та Європи з олімпійських видів спорту та їх тренерам».

10.  Інформація про зняття з контролю рішення 32 сесії 7 скликання Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області від 06.03.2018 року «Про затвердження Положення «Про стимулювання талановитих і обдарованих дітей, міських творчих колективів та їх керівників (викладачів), що є переможцями в галузі культури».

11.  Інформація про зняття з контролю рішення 30 сесії 7 скликання Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області від 19 грудня 2017 року «Про затвердження Програми забезпечення культурного дозвілля для жителів м. Горішні Плавні із залученням муніципального духового оркестру на 2018 рік».

12.   Інформація про зняття з контролю рішення 34 сесії 7 скликання Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області від 15.05.2018 року «Про затвердження Порядку встановлення розміру батьківської плати за навчання та призначення пільг учням ПСМНЗ «Дитяча музична школа» та ПСМНЗ «Дитяча художня школа».

13.  Про внесення змін до Регламенту Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

Доповідає: Чернявський Ігор Володимирович – в.о. начальника юридичного відділу

14.  Про затвердження плану роботи Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області на 2019 рік.

Доповідає: Марченко Інна Анатоліївна – начальник відділу організаційного забезпечення діяльності міської ради

15.  Різне.