засідання постійної комісії з питань комунальної власності та приватизації

06 грудня 2018                                м. Горішні Плавні

13-30                                            Мала зала міськради

1.  Про порядок розподілу орендної плати за оренду комунального майна та напрямки її використання у 2019 році.

Доповідає: Овчиннікова Ольга Віталіївна – директор департаменту економічного розвитку та ресурсів

2.  Про затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції статуту комунального підприємства «Дитячий спортивно-оздоровчий центр «Горизонт».

3.  Про затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції статуту КЖРЕП №1.

4.   Про затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції статуту КЖЕП №4.

5.  Про внесення змін до рішень міської ради щодо впорядкування діяльності житлового відділу.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

6.  Про набуття фахівцем бюджетної сфери міста на пільгових умовах квартири №147 у житловому будинку №36 по проспекту Героїв Дніпра у місті Горішні Плавні.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

7.  Про забезпечення житлом фахівця бюджетної сфери Климової Світлани Олександрівни.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

8.  Про прийняття квартир у житловому будинку №1 по вулиці Молодіжній у комунальну власність.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

9.  Про затвердження Переліку об’єктів, що підлягають приватизації.

Доповідає: Волокита Світлана Аркадіївна - начальник відділу приватизації та обліку комунального майна

10.  Про впорядкування питань приватизації комунального майна.

Доповідає: Волокита Світлана Аркадіївна – начальник відділу приватизації та обліку комунального майна

11.   Про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Лікарня інтенсивного лікування І рівня м. Горішні Плавні» Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

Доповідає: Ковпак Юрій Васильович – начальник управління охорони здоров’я

12.  Про затвердження нової редакції статуту КП «Редакція міської газети «Громадська думка».

Доповідає: Терен Тетяна Юріївна – редактор газети «Громадська думка»

13.  Про внесення змін до Регламенту Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

Доповідає: Чернявський Ігор Володимирович – в.о. начальника юридичного відділу

14.   Про затвердження плану роботи Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області на 2019 рік.

Доповідає: Марченко Інна Анатоліївна – начальник відділу організаційного забезпечення діяльності міської ради

15.  Різне.