ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання постійної комісії з питань економічної політики, бюджету, фінансів, підприємницької діяльності та здійснення регуляторної політики

13 листопада 2018                                                                         м. Горішні Плавні

15-00                                                                                           Мала зала міськради

1.  Про внесення змін до структури виконавчих органів міської ради.

Доповідає: Кириченко Ганна Іванівна – начальник відділу кадрового забезпечення

2.  Про внесення змін та доповнень до рішень Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області щодо забезпечення житлом окремих категорій громадян у м. Горішні Плавні.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальника житлового відділу

3.  Про надання компенсації фахівцю бюджетної сфери м. Горішні Плавні Щербаковій Наталії Владиленівні.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальника житлового відділу

4.  Про дарування квартири №22 у житловому будинку №6 по вулиці Строни гр.Жуковій Людмилі Григорівні.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальника житлового відділу

5.  Про внесення змін до рішення тридцять восьмої сесії Горішньоплавнівської міської ради сьомого скликання від 16 жовтня 2018р. «Про реорганізацію комунального закладу Горішньоплавнівська міська лікарня шляхом перетворення».

Доповідає: Поправко Світлана Станіславівна – спеціаліст відділу фінансово-економічної діяльності управління охорони здоров’я

6.  Про внесення змін до рішення міської ради щодо призначення керівника комунального підприємства «Редакція міської газети «Громадська думка».

Доповідає: Пятіна Віта Михайлівна – начальник відділу економічного аналізу та контролю

7.  Про вивчення проекту регуляторного акту – рішення міської ради «Про заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання на території м. Горішні Плавні у нічний час» та надання експертного висновку щодо регуляторного впливу проекту рішення.

Доповідає: Золотова Світлана Олегівна – начальник відділу захисту прав споживачів та розвитку споживчого ринку

8.  Про вивчення проекту регуляторного акту – рішення міської ради «Про Порядок переведення житлових будинків і приміщень (квартир) у нежитлові в м. Горішні Плавні» та надання експертного висновку щодо регуляторного впливу проекту рішення.

Доповідає: Кириченко Людмила Віталіївна – начальник управління архітектури і містобудування

9.  Про внесення змін до показників міського бюджету на 2018 рік.

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

10.   Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 9 місяців 2018 року.

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

11.   Про внесення змін у додаток до рішення 31 сесії Горішньоплавнівської міської ради сьомого скликання від 23.01.2018 «Про затвердження переліку одержувачів бюджетних коштів міського бюджету на 2018 рік».

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

12.   Про зняття з контролю рішення 27 сесії Горішньоплавнівської міської ради 7 скликання від 19.09.2017 р. «Про надання дозволу на отримання кредитних коштів».

13.  Різне.

-   Нагадування про звітування депутатів міської ради перед виборцями.