засідання постійної комісії з питань освіти, культури, спорту,

сім’ї та молоді, соціального захисту та охорони здоров’я,

законності та правопорядку

08 листопада 2018                                         м. Горішні Плавні

15-00                                                         Мала зала міськради

1.  Про створення пунктів видачі засобів радіаційного і хімічного захисту.

Доповідає: Карпець Неллі Ростиславівна – начальник відділу цивільного захисту, мобілізаційної роботи та охорони праці

2.  Про відкриття відділення веслування на човнах «Дракон» у Дитячо-юнацькій спортивній школі №3 міста Горішні Плавні.

Доповідає: Зеленська Ірина Іванівна – начальник відділу культури, спорту і туризму

3.  Про внесення змін до рішення тридцять восьмої сесії Горішньоплавнівської міської ради сьомого скликання від 16 жовтня 2018 р. «Про реорганізацію комунального закладу Горішньоплавнівська міська лікарня шляхом перетворення».

Доповідає: Ковпак Юрій Васильович – начальник управління охорони здоров’я

4.  Про внесення змін до рішення тридцятої сесії Горішньоплавнівської міської ради сьомого скликання від 19 грудня 2017 р. «Про дозвіл на укладання договорів закладами охорони здоров’я міста з власниками житлових приміщень на закупівлю послуг з оренди житлових приміщень на 2018 рік».

Доповідає: Ковпак Юрій Васильович – начальник управління охорони здоров’я

5.  Інформація про хід виконання міської соціальної програми «Протидія захворюванню на туберкульоз на 2017-2021 роки».

Доповідає: Ковпак Юрій Васильович – начальник управління охорони здоров’я

6.  Інформація про хід виконання Комплексної програми розвитку освітньої галузі м. Горішні Плавні на 2017-2021 роки.

Доповідає: Щербина Лілія Олександрівна – начальник відділу освіти

7.  Різне:

- Нагадування про звітування депутатів міської ради перед виборцями.