засідання постійної комісії з питань комунальної власності та приватизації

08 листопада 2018                                                м. Горішні Плавні

13-30                                                                Мала зала міськради

1.   Про внесення змін та доповнень до рішень Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області щодо забезпечення житлом окремих категорій громадян у м. Горішні Плавні.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

2.   Про надання компенсації фахівцю бюджетної сфери м. Горішні Плавні Щербаковій Наталії Владиленівні.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

3.   Про дарування квартири №22 у житловому будинку №6 по вулиці Строни гр. Жуковій Людмилі Григорівні.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

4.   Про внесення змін та доповнень до рішення 22 сесії Комсомольської міської ради п’ятого скликання від 20.03.2008 «Про затвердження Положень щодо управління майном, яке перебуває у комунальній власності».

Доповідає: Волокита Світлана Аркадіївна – начальник відділу приватизації та обліку комунального майна

5.   Про визнання орендодавцями та позичкодавцями майна, яке перебуває у комунальній власності.

Доповідає: Волокита Світлана Аркадіївна – начальник відділу приватизації та обліку комунального майна

6.   Про внесення змін до рішення міської ради щодо призначення керівника комунального підприємства «Редакція міської газети «Громадська думка».

Доповідає: Пятіна Віта Михайлівна – начальник відділу економічного аналізу та контролю

7.   Різне:

-   Нагадування про звітування депутатів міської ради перед виборцями.