засідання постійної комісії з питань промисловості,

житлово-комунального господарства, транспорту,

зв’язку та екології

09 жовтня 2018                                            м. Горішні Плавні

13-30                                                          Велика зала міськради

1.  Про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою міста Горішні Плавні на 2018 рік.

Доповідає: Овчаренко Альбіна Миколаївна – в.о. директора департаменту житлово-комунального господарства

2.  Про внесення змін до «Програми надання дотації на відшкодування різниці між економічно обґрунтованим тарифом та тарифом, встановленим для населення на проїзд до садових товариств в місті Горішні Плавні на 2018 рік».

Доповідає: Овчаренко Альбіна Миколаївна – в.о. директора департаменту житлово-комунального господарства

3.  Про внесення змін до Програми будівництва об’єктів комунальної власності міста Горішні Плавні на 2018 рік.

Доповідає: Кравченко Олександр Михайлович – начальник управління по інвестиціях та будівництву

4.  Про звітування депутатів Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області перед виборцями.

Доповідає: Марченко І.А. – начальник відділу організаційного забезпечення діяльності міської ради

5.  Різне.