засідання постійної комісії з питань комунальної власності та приватизації

04 жовтня 2018           м. Горішні Плавні

11-00                          Велика зала міськради

1.     Про затвердження розпоряджень міського голови.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна –  начальник   житлового відділу

1. Про затвердження нової редакції статуту КП ВУВКГ.

Доповідає: Пятіна Віта Михайлівна –  начальник відділу економічного аналізу та контролю

3.     Про надання згоди на прийняття з державної у комунальну власність нежитлових будівель, розташованих по вул. Зелена, 4 у м. Горішні Плавні Полтавської області.

Доповідає: Волокита Світлана Аркадіївна – начальник відділу приватизації та обліку комунального майна

4.     Про внесення зміни до рішення 36 сесії сьомого скликання від 21.08.2018 «Про визнання майна об’єктом права комунальної власності територіальної громади м.Горішні Плавні та передачу його до статутного капіталу КП «СпецЕко».

5.     Про прийняття у власність територіальної громади м.Горішні Плавні об’єктів соціальної інфраструктури від благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату».

6.     Інформація щодо звернення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області про внесення змін до Методики розрахунку плати за оренду майна, яке перебуває у комунальній власності територіальної громади міста, та порядку її використання для зменшення розміру орендної плати.

7.     Про звітування депутатів Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області перед виборцями.

Доповідає: Марченко Інна Анатоліївна – начальник відділу організаційного забезпечення діяльності міської ради

8.     Різне.