засідання постійної комісії з питань освіти, культури, спорту,

сім’ї та молоді, соціального захисту та охорони здоров’я,

законності та правопорядку

01 жовтня 2018                                                                          м. Горішні Плавні

15-00                                                                                      Велика зала міськради

1.  Про внесення доповнення до рішення 30 сесії 7 скликання від 19.12.2017 «Про дозвіл на укладання закладами освіти міста договорів на закупівлю послуг з оренди житлових приміщень на 2018 рік».

Доповідає: Пятіна Віта Михайлівна – начальник відділу економічного аналізу та контролю

2.  Про внесення змін у додаток 22 до рішення 31 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області сьомого скликання від 23.01.2018 року «Про затвердження положень структурних підрозділів виконкому, виконавчих органів ради та їх структурних підрозділів в нових редакціях».

Доповідає: Чернявська Світлана Петрівна – начальник УСЗН

3.  Про затвердження нової редакції статуту комунального закладу «Централізована бібліотечна система Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області».

Доповідає: Зеленська Ірина Іванівна – начальник відділу культури, спорту і туризму

4.  Про ліквідацію Центру соціальної підтримки дітей та сімей «Надія».

Доповідає: Угнічева Надія Дмитрівна – заступник міського голови

5.  Про звітування депутатів Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області перед виборцями.

Доповідає: Марченко Інна Анатоліївна – начальник відділу організаційного забезпечення діяльності міської ради

6.  Різне.