ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання постійної комісії з питань економічної політики, бюджету, фінансів, підприємницької діяльності та здійснення регуляторної політики

12 вересня 2018                                        м. Горішні Плавні

10-00                                                      Велика зала міськради

1.  Про внесення змін до рішення 30 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 19.12.2017 щодо забезпечення житлом окремих категорій громадян у м. Горішні Плавні.

Доповідає: Киричок Інна Анатоліївна – начальник житлового відділу

2.  Про набуття фахівцем бюджетної сфери міста Рубан Наталією Володимирівною на пільгових умовах квартири у місті Горішні Плавні.

Доповідає: Киричок Інна Анатоліївна – начальник житлового відділу

3.  Про затвердження розпорядження міського голови.

Доповідає: Киричок Інна Анатоліївна – начальник житлового відділу

4.  Про внесення змін у додаток 17 рішення 31 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області сьомого скликання від 23.01.2018 року «Про затвердження положень структурних підрозділів виконкому, виконавчих органів міськради та їх структурних підрозділів в нових редакціях».

Доповідає: Василюк Петро Борисович – директор департаменту житлово-комунального господарства

5.  Про внесення змін у додаток 24 рішення 31 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області сьомого скликання від 23.01.2018 року «Про затвердження положень структурних підрозділів виконкому, виконавчих органів ради та їх структурних підрозділів в нових редакціях».

Доповідає: Карпенко Ольга Олексіївна – в.о. начальника відділу культури

6.  Про внесення змін у додаток 23 рішення 31 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області сьомого скликання від 23.01.2018 року «Про затвердження положень структурних підрозділів виконкому, виконавчих органів ради та їх структурних підрозділів в новій редакції».

Доповідає: Хохуля Петро Іванович – в.о. начальника відділу освіти

7.  Про затвердження Порядку забезпечення безоплатним харчуванням за рахунок міського бюджету дітей військовослужбовців.

Доповідає: Хохуля Петро Іванович – в.о. начальника відділу освіти

8.  Про затвердження проекту, що може реалізовуватись за рахунок співфінансування з обласного бюджету у 2019 році.

Доповідає: Овчиннікова Ольга Віталіївна – директор департаменту економічного розвитку та ресурсів

9.  Про продовження терміну контролю рішення тридцять другої сесії 7 скликання від 06 березня 2018 «Про реорганізацію КЖРЕП №1, КЖЕП №2, КЖЕП №3» та тридцять третьої сесії 7 скликання від 17 квітня 2018 «Про реорганізацію КЖЕП №4 та КЖЕП №5».

10.  Про внесення змін до Переліку заходів на 2018 рік по реалізації Програми фінансової підтримки Комунального підприємства «Архітектура і кадастр».

Доповідає: Кириченко Людмила Віталіївна – начальник управління архітектури і містобудування

11.  Про внесення змін до показників міського бюджету на 2018 рік.

Доповідає: Артемчик Ірина Миколаївна – в.о. начальника фінансового управління

12.   Про внесення змін у додаток до рішення 31 сесії Горішньоплавнівської міської ради сьомого скликання від 23.01.2018 «Про затвердження переліку одержувачів бюджетних коштів міського бюджету на 2018 рік».

Доповідає: Артемчик Ірина Миколаївна – в.о. начальника фінансового управління

13.  Різне.