засідання постійної комісії з питань освіти, культури, спорту,

сім’ї та молоді, соціального захисту та охорони здоров’я,

законності та правопорядку

06 вересня 2018                                                                     м. Горішні Плавні

15-00                                                                                    Мала зала міськради

1.  Про впорядкування питань діяльності Горішньоплавнівського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Калина».

Доповідає: Бабич Лідія Василівна – директор ТСЦО «Калина»

2.  Про внесення змін до рішення тридцятої сесії Горішньоплавнівської міської ради сьомого скликання від 19 грудня 2017 р. «Про дозвіл на укладання договорів закладами охорони здоров’я міста з власниками житлових приміщень на закупівлю послуг з оренди житлових приміщень на 2018 рік».

Доповідає: Ковпак Юрій Васильович – начальник УОЗ

3.  Про внесення змін у додаток 21 рішення 31 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області сьомого скликання від 23.01.2018 «Про затвердження положень структурних підрозділів виконкому, виконавчих органів міськради та їх структурних підрозділів в нових редакціях».

Доповідає: Ковпак Юрій Васильович – начальник УОЗ

4.  Різне.