ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання постійної комісії з питань економічної політики, бюджету, фінансів, підприємницької діяльності та здійснення регуляторної політики

17 серпня 2018                                                             м. Горішні Плавні

14-00                                                                    Мала зала міськради

1.     Про внесення доповнення до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів міською радою та її виконавчим комітетом на 2018 рік.

Доповідає: Таран Олена Петрівна – начальник юридичного відділу

2.     Про внесення змін до рішення 30 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 19.12.2017 щодо забезпечення житлом окремих категорій громадян у м. Горішні Плавні.

Доповідає: Яковлєва Ірина Павлівна – в.о. начальника житлового відділу

3.     Про скорочення терміну відпрацювання в бюджетній сфері м. Горішні Плавні гр. Барчуку Володимиру Олексійовичу.

Доповідає: Яковлєва Ірина Павлівна – в.о. начальника житлового відділу

4.     Про передачу у власність ½ частки квартири №103 у житловому будинку №3 по вул. Першопрохідців фахівцю бюджетної сфери м. Горішні Плавні гр. Гніденку Віктору Олександровичу.

Доповідає: Яковлєва Ірина Павлівна – в.о. начальника житлового відділу

5.     Про дарування ¼ частки квартири №89 у житловому будинку №45 по проспекту Героїв Дніпра гр. Лущай Ліліані Антонівні.

Доповідає: Яковлєва Ірина Павлівна – в.о. начальника житлового відділу

6.     Про внесення змін до Переліку заходів на 2018 рік по реалізації Програми розвитку земельних відносин та раціонального використання й охорони земель міста Горішні Плавні на 2016-2018 роки.

Доповідає: Кириченко Людмила Віталіївна – начальник управління архітектури і містобудування

7.     Про внесення змін до Переліку заходів на 2018 рік по реалізації Програми розробки містобудівної документації в місті Горішні Плавні на 2017-2020 роки.

8.      Про затвердження комплексної програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Горішні Плавні Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області та здійснення внесків до його статутного капіталу на 2018-2020 роки.

Доповідає: Дудник Віктор Олексійович – начальник аналітичного відділу, заступник начальника управління охорони здоров’я

Запрошена: Ковпак Аліна Володимирівна – головний лікар Центру ПМСД м. Горішні Плавні

9.     Про затвердження «Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Горішньоплавнівська госпрозрахункова поліклініка» та здійснення внесків до його статутного капіталу на 2018-2020 роки».

Запрошений: Черниш Олександр Олександрович – директор КП «Горішньоплавнівська ГРП»

10.  Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за І півріччя 2018 року.

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

11.  Про внесення змін до показників міського бюджету на 2018 рік.

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

12.  Про надання дозволу КП ВУВКГ на отримання кредитних коштів на умовах овердрафту.

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

13.  Про внесення змін у додаток до рішення 31 сесії Горішньоплавнівської міської ради сьомого скликання від 23.01.2018 «Про затвердження переліку одержувачів бюджетних коштів міського бюджету на 2018 рік».

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

14.  Про зняття з контролю рішення 26 сесії  Горішньоплавнівської міської ради 7 скликання від 15.08.2017 «Про надання дозволу КП ВУВКГ на отримання кредитних коштів на умовах овердрафту».

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

15.  Звіт про виконання заходів «Програми підтримки КП «Редакція міської газети «Громадська думка» в частині забезпечення діяльності ЗМІ на 2016-2018 роки» за І півріччя 2018 року.

Доповідає: Терен Тетяна Юріївна – редактор КП «Редакція міської газети «Громадська думка»

16. Різне.