засідання постійної комісії з питань комунальної власності та приватизації

09 серпня 2018                            м. Горішні Плавні

13-30                                        Мала зала міськради

1.  Про внесення змін до рішення 30 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 19.12.2017 щодо забезпечення житлом окремих категорій громадян у м. Горішні Плавні.

ДоповідаєКиричок Інна Олександрівна –  начальник  житлового відділу

2.  Про скорочення терміну відпрацювання в бюджетній сфері м. Горішні Плавні гр. Барчуку Володимиру Олексійовичу.

ДоповідаєКиричок Інна Олександрівна –  начальник  житлового відділу

3.  Про передачу у власність ½ частки квартири №103 у житловому будинку №3 по вул. Першопрохідців фахівцю бюджетної сфери м. Горішні Плавні гр. Гніденку Віктору Олександровичу.

ДоповідаєКиричок Інна Олександрівна –  начальник  житлового відділу

4.  Про дарування ¼ частки квартири №89 у житловому будинку №45 по проспекту Героїв Дніпра гр. Лущай Ліліані Антонівні.

ДоповідаєКиричок Інна Олександрівна –  начальник  житлового відділу

5.  Про визнання майна об’єктом права комунальної власності територіальної громади м. Горішні Плавні та передачу його до статутного капіталу КП «СпецЕко».

Доповідає: Овчиннікова Ольга Віталіївна - директор департаменту економічного розвитку та ресурсів

Запрошений:  Карацюба Сергій Олексійович – директор КП «СпецЕко».

6.  Про затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції статуту комунального підприємства «Архітектура і кадастр».

7.  Про затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції статуту КП ВУВКГ.

8.  Про визнання майна об’єктом права комунальної власності територіальної громади м. Горішні Плавні та передачу його до статутного капіталу КП ВУВКГ.

Доповідає: Волокита Світлана Аркадіївна – начальник відділу приватизації та обліку комунального майна

Запрошені:

Ярош Сергій Михайлович – директор КП ВУВКГ

Сапачова Вікторія Володимирівна – завідувач ДНЗ «Чебурашка»

9.  Про прийом-передачу до статутного капіталу КП «Міськсвітло» витрат по об’єкту «Реконструкція зовнішнього освітлення території СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської м. Горішні Плавні Полтавської області».

Доповідає: Кравченко Олександр Михайлович – начальник управління по інвестиціях та будівництву

10.  Різне.