засідання постійної комісії з питань економічної політики, бюджету, фінансів,

підприємницької діяльності та здійснення регуляторної політики

22 червня 2018                                                                                  м. Горішні Плавні

15-00                                                                                                 Мала зала міськради

1.  Про заходи щодо забезпечення житлом окремих категорій громадян у м. Горішні Плавні на 2018-2022 роки.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

2.  Про внесення змін до рішення 29 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 21.11.2017 «Про затвердження Програми забезпечення житлом учасників антитерористичної операції та членів їх сімей у м. Горішні Плавні на 2017-2020 роки».

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

3.  Про надання згоди на прийняття житлових приміщень у житловому будинку №1 по вул. Молодіжна у комунальну власність.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

4.  Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку.

Доповідає: Пятіна Віта Михайлівна – начальник відділу економічного аналізу та контролю

5.  Про внесення доповнення до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів міською радою та її виконавчим комітетом на 2018 рік.

Доповідає: Чернявський Ігор Володимирович – в.о. начальника юридичного відділу

6.  Про затвердження Порядку забезпечення безоплатним харчуванням за рахунок міського бюджету дітей військовослужбовців.

Доповідає: Шошина Ірина Володимирівна – начальник відділу освіти

7.  Про внесення змін до показників міського бюджету на 2018 рік.

Доповідає: Артемчик Ірина Миколаївна – в.о. начальника фінансового управління

8.  Про зняття з контролю рішення 25 сесії Горішньоплавнівської міської ради 7 скликання від 04.07.2017 року «Про надання дозволу на отримання кредитних коштів».

Доповідає: Артемчик Ірина Миколаївна – в.о. начальника фінансового управління

9.  Різне.