засідання постійної комісії з питань освіти, культури, спорту,

сімї та молоді, соціального захисту та охорони здоров’я,

законності та правопорядку

21 червня 2018                                                                   м. Горішні Плавні

15-00                                                                             Мала зала міськради

1.  Про схвалення звернень депутатів Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

Доповідає: Чернявський Ігор Володимирович – в.о. начальника юридичного відділу

2.  Про організацію та забезпечення виконання підприємствами, установами і організаціями міста мобілізаційних завдань.

Доповідає: Карпець Неля Ростиславівна – начальник відділу цивільного захисту, мобілізаційної роботи та охорони праці

Запрошені:

Марченко Едуард Михайлович – військовий комісар Горішньоплавнівського ОМВК

Ярош Сергій Михайлович – директор КП «ВУВКГ» Горішньоплавнівської міської ради

Лихожон Микола Михайлович – директор КВП «Теплоенерго» м.Горішні Плавні

3.  Про затвердження Порядку забезпечення безоплатним харчуванням за рахунок міського бюджету дітей військовослужбовців.

Доповідає: Шошина Ірина Володимирівна – начальник відділу освіти

4.  Про внесення змін до рішення 21 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області сьомого скликання від 21.03.2017р. «Про затвердження міської Комплексної програми соціального захисту та соціального забезпечення населення на 2017-2020 роки».

Доповідає: Чернявська Світлана Петрівна  – начальник управління соціального захисту населення

5.  Інформація щодо виконання міської Програми «Застосування комплексної медичної інформаційної системи «Медичний Кластер» галузі охорони здоров’я міста Комсомольська та її удосконалення на 2014-2019 роки».

Доповідає: Ковпак Юрій Васильович – начальник управління охорони здоров’я

6.  Різне.