засідання постійної комісії з питань освіти, культури, спорту,

сімї та молоді, соціального захисту та охорони здоров’я,

законності та правопорядку

03 травня 2018                                                               м. Горішні Плавні

15-00                                                                      Мала зала міськради

1.  Про реорганізацію комунального закладу Центру ПМСД м. Горішні Плавні шляхом перетворення.

Доповідає: Ковпак Юрій Васильович – начальник управління охорони здоров’я

2.  Про внесення змін до рішення тридцятої сесії Горішньоплавнівської міської ради сьомого скликання від 19 грудня 2017р. «Про дозвіл на укладання договору договорів закладами охорони здоров’я міста з власниками житлових приміщень на закупівлю послуг з оренди житлових приміщень на 2018 рік».

Доповідає: Ковпак Юрій Васильович – начальник управління охорони здоров’я

3.  Про внесення змін у додаток 2 до рішення 21 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області сьомого скликання від 21.03.2017 р. «Про затвердження міської Комплексної програми соціального захисту та соціального забезпечення населення на 2017-2020 роки».

Доповідає: Чернявська Світлана Петрівна  – начальник управління соціального захисту населення

4.  Про  зняття з контролю рішення 23 сесії сьомого скликання від 23.05.2017 р. «Про внесення змін до Положення про порядок та умови надання разової грошової допомоги із міського бюджету».

5.  Про затвердження Порядку встановлення розміру батьківської плати за навчання та призначення пільг учням ПСМНЗ «Дитяча музична школа» та ПСМНЗ «Дитяча художня школа».

Доповідає: Зеленська Ірина Іванівна – начальник відділу культури, спорту і туризму

6.  Різне.