засідання постійної комісії з питань економічної політики, бюджету, фінансів, підприємницької діяльності та здійснення регуляторної політики

26 лютого 2018                                                    м. Горішні Плавні

15-00                                                                   Мала зала міськради

1. Про забезпечення житлом фахівця бюджетної сфери Куленко Ірини Володимирівни.
Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

2. Про внесення змін до міської цільової програми «Бюджет участі м.Горішні Плавні на 2017-2020 роки».
Доповідає: Овчиннікова Ольга Віталіївна – директор департаменту економічного розвитку та ресурсів

3. Про внесення змін до Положення про запровадження бюджетування за участі громадськості (Бюджет участі) міста Горішні Плавні.

4. Про затвердження параметрів Бюджету участі міста Горішні плавні на 2019 рік та прогнозних обсягів на 2020-2021 роки.

5. Про затвердження ліквідаційного балансу Вечірньої (змінної) школи ІІ-ІІІ ступенів Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

6. Про  затвердження Положення «Про стимулювання талановитих і обдарованих дітей, міських творчих колективів та їх керівників (викладачів), що є переможцями в галузі культури» на 2018 рік.
Доповідає: Зеленська Ірина Іванівна – начальник відділу культури, спорту і туризму

7. Про затвердження порядку виплати винагород спортсменам – чемпіонам та призерам чемпіонатів України, світу та Європи з олімпійських видів спорту та їх тренерів.

8. Про призначення стипендій провідним спортсменам міста Горішні Плавні на 2018 рік.

9. Про затвердження Переліку заходів на 2018 рік по реалізації Програми розвитку земельних відносин та раціонального використання й охорони земель міста Горішні Плавні на 2016-2018 роки.

Доповідає: Кириченко Людмила Віталіївна – начальник управління архітектури і містобудування

10. Про затвердження Переліку заходів на 2018 рік по реалізації Програми розробки містобудівної документації в місті Горішні Плавні на 2017-2020 роки.

Доповідає: Кириченко Людмила Віталіївна – начальник управління архітектури і містобудування

11. Про затвердження Переліку заходів на 2018 рік по реалізації Програми фінансової підтримки Комунального підприємства «Архітектура і кадастр».

12. Про затвердження Регламенту центру (відділу) надання адміністративних послуг Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області в новій редакції.

Доповідає: Каверзнєва Ріта Олексіївна – начальник центру (відділу) надання адміністративних послуг

13. Про внесення змін до програми підтримки заходів мобілізації та забезпечення територіальної оборони на 2018 рік.

Доповідає: Карпець Неля Ростиславівна – начальник відділу цивільного захисту, мобілізаційної роботи та охорони праці

14. Про внесення змін до показників міського бюджету на 2018 рік.

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

15.  Про внесення змін у додаток до рішення 31 сесії Горішньоплавнівської міської ради сьомого скликання від 23.01.2018 «Про затвердження переліку одержувачів бюджетних коштів міського бюджету на 2018 рік».

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

16.  Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 2017 рік.

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

17.  Про виконання Програми управління боргом міського бюджету м.Горішні Плавні за 2017 рік.

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

18. Про зняття з контролю рішення 18 сесії Горішньоплавнівської міської ради 7 скликання від 22.12.2016 р. «Про затвердження Програми управління боргом міського бюджету м. Горішні Плавні на 2017 рік».

19. Різне.