засідання постійної комісії з питань комунальної власності та приватизації

22 лютого 2018                                                               м. Горішні Плавні

13-30                                                                             Мала зала міськради

1.  Про забезпечення житлом фахівця бюджетної сфери Куленко Ірини Володимирівни.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

2.  Про прийняття у власність територіальної громади м. Горішні Плавні об’єктів соціальної інфраструктури від благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату».

Доповідає: Волокита Світлана Аркадіївна – начальник відділу приватизації та обліку комунального майна

Запрошені :

Мінязев Вячеслав Данилович – директор БФ ПГЗК

Яровий Олександр Олександрович – голова правління ОСББ «Затишок 19А»

Хряпа Сергій Олександрович – директор КЖРЕП №1

3.  Про затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції статуту КП «Міськсвітло».

Доповідає: Овчиннікова Ольга Віталіївна – директор департаменту економічного розвитку та ресурсів

4.  Про затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції статуту КП «Вічність».

5.  Про затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції статуту комунального підприємства готелю «Славутич».

6.  Про прийом-передачу витрат по об’єкту «Реконструкція фасаду нежитлового прибудованого приміщення за адресою вул. Леніна,40 м.Комсомольська».

Доповідає: Кравченко Олександр Михайлович – начальник  управління по інвестиціях та будівництву

7.  Про прийом-передачу до статутного капіталу КП «СпецЕко» витрат по об’єкту «Реконструкція зупинок громадського транспорту м.Горішні Плавні Полтавської області», (1 черга).

8.   Про прийом-передачу до статутного капіталу КП ВУВКГ витрат по об’єкту «Нове будівництво каналізаційної мережі по вул. Соснова, м-н Піддубне  м.Горішні Плавні Полтавської області».

9.  Про прийом-передачу ЦД та ЮТ витрат по об’єкту «Реконструкція зовнішнього освітлення ПНЗ «ЦДтЮТ» Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області».

10.  Про прийом-передачу до статутного капіталу КП «СпецЕко» витрат по об’єкту «Будівництво громадського туалету в районі вул. Набережної м.Комсомольська».

11.  Про прийом-передачу ДНЗ «Дюймовочка» витрат по об’єкту «Реконструкція системи опалення ДНЗ «Дюймовочка» м. Горішні Плавні   Полтавської області».

12.  Про прийом-передачу ДНЗ «Сонечко» витрат по об’єкту «Реконструкція системи опалення ДНЗ «Сонечко» м. Горішні Плавні   Полтавської області».

13.  Різне.