ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання постійної комісії з питань економічної політики, бюджету, фінансів, підприємницької діяльності та здійснення регуляторної політики

від 16 травня 2017 року                                           м. Горішні Плавні

15-00                                                        Мала зала міськради

1.  Розгляд листів головних розпорядників бюджетних коштів:

-  Відділу культури, спорту і туризму на проведення спортивно – масових заходів в розмірі 15 300 грн.,

-  Відділу культури, спорту і туризму на утримання та навчально – тренувальна робота комунальних дитячо-юнацьких спортивних шкіл в розмірі 20 000 грн.,

-  Центру соціальної підтримки дітей та сімей «Надія» на придбання персонального комп’ютера в розмірі 3 000 грн.,

-  Управління по інвестиціях та будівництва про зменшення асигнувань на 1 000 000 грн.,

-  Департаменту житлово-комунального господарства на реконструкцію системи водопідготовки питної води міста Горішні Плавні Полтавської області: перехід від використання хлору на використання концентрованого гіпохлориту натрію та діоксиду хлору в розмірі 1 000 000 грн.

2.  Про внесення змін до показників міського бюджету на 2017 рік.

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

3.  Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за І квартал 2017 року.

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

4.  Про внесення змін у додаток до рішення 19 сесії Горішньоплавнівської міської ради сьомого скликання від 24.01.2017р. «Про затвердження переліку одержувачів бюджетних коштів міського бюджету на 2017 рік».

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

5.  Про затвердження Програми просування продукції міста Горішні Плавні на зовнішні ринки.

Доповідає: Овчиннікова Ольга Віталіївна – директор департаменту економічного розвитку та ресурсів

6.  Про внесення доповнень до міської Програми «Забезпечення хворих з рідкісними (орфанними) захворюваннями лікарськими засобами, виробами медичного призначення та харчовими продуктами для спеціального дієтичного споживання на 2016 - 2020 роки».

Доповідає: Ковпак Юрій Васильович – начальник управління охорони здоров’я

7.  Про внесення доповнень до міської Програми «Боротьба з онкологічними захворюваннями на 2017 - 2021 роки» у м. Горішні Плавні.

Доповідає: Ковпак Юрій Васильович – начальник управління охорони здоров’я

8.  Про внесення змін до плану заходів з виконання міської Програми «Про стимулювання кращих за професією медичних працівників І-ІІ рівнів надання медичної допомоги в місті Горішні Плавні на 2017 - 2021 роки».

Доповідає: Ковпак Юрій Васильович – начальник управління охорони здоров’я

9.  Про внесення змін до додатку 2 рішення 21 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області сьомого скликання від 21.03.2017р.

Доповідає: Чернявська Світлана Петрівна – начальник управління соціального захисту населення

10.  Про внесення змін до Положення про порядок та умов надання разової грошової допомоги із міського бюджету.

11.  Про затвердження Порядку забезпечення безкоштовним харчуванням за рахунок міського бюджету дітей військовослужбовців, які перебувають на службі у Збройних Силах України за контрактом, на період їх перебування в зоні проведення антитерористичної операції, дітей батьків-інвалідів війни та дітей, батьки яких загинули під час проведення антитерористичної операції.

Доповідає: Шошина Ірина Володимирівна – начальник відділу освіти

12.  Про внесення змін до структури виконавчих органів міської ради.

Доповідає: Кириченко Ганна Іванівна – начальник відділу кадрового забезпечення

13.  Про звільнення від  відшкодування витрат на електроенергію та комунальні  послуги Центру  ПМСД   м. Горішні  Плавні.

Доповідає: Волокита Світлана Аркадіївна – начальник відділу приватизації та обліку комунального майна

14.  Про затвердження Порядку списання майна, яке перебуває у комунальній власності територіальної громади м. Горішні Плавні Полтавській області.

15.  Про внесення доповнення до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів міською радою на 2017 рік.

Доповідає: Таран Олена Петрівна – начальник юридичного відділу

16.  Різне.