27 лютого 1970 року на Дніпровському гірничо-збагачувальному комбінаті о 15.00 було отримано перший залізорудний концентрат.

У великій залі міського Палацу культури і творчості 27 лютого 2015 року відбувся урочистий захід з нагоди 45-річчя з дня створення Полтавського гірничо-збагачувального комбінату –  випуску першого залізорудного концентрату.

Хвилиною мовчання вшанували присутні героїв, які ціною свого життя захищають територіальну цілісність Батьківщини на Сході України.

Для учасників урочистої зустрічі було продемонстровано фільм про сучасний комбінат – ВАТ «Полтавський ГЗК»,  –  якому виповнилося 45 років.

З вітальними словами до присутніх в залі  ветеранів праці, працівників гірничо-збагачувального комбінату звернулися голова правління ВАТ «Полтавський ГЗК» Віктор Лотоус,  голова профспілки ВАТ «Полтавський ГЗК» Сергій Афонін,  заступник голови правління з технічних питань ВАТ «Полтавський ГЗК»  Олександр Красуля.

Почесними гостями свята були заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Роман Товстий, заступник голови Полтавської обласної ради  Володимир Микійчук, перший заступник міського голови Дмитро Биков. Слова подяки адресували вони багатотисячному колективу ВАТ «Полтавський ГЗК» за продуктивну сумлінну працю, за реалізацію масштабних проектів та   впровадження передових технологій,   за примноження індустріальної міці регіону.

Дмитро Геннадійович Биков подякував ветеранам і працівникам Полтавського ГЗК за те, що сьогодні їхнє підприємство є стержнем української економіки, світовим лідером гірничодобувної галузі. Побажав миру, здоров’я й оптимізму.

З особливим трепетом і хвилюванням ділилися спогадами про знаменну подію в житті комбінату Микола Миколайович Лозовець, колишній начальник конструкторського відділу, заступник начальника виробничого відділу; Костянтин Георгійович Дульнєв, начальник зміни фабрики; Володимир Федорович  Бадагов, колишній генеральний директор Полтавського ГЗК, заступник голови спостережної ради, Почесний громадянин міста.

Творчі колективи Палацу культури і творчості запальними танцями, жартами, мелодійними піснями щиро приєдналися до привітань колективу Полтавського гірничо-збагачувального комбінату.