ЗАВЖДИ НА ЗВ’ЯЗКУ З ГРОМАДЯНАМИ

Полтавський обласний контактний центр для зручності громадян забезпечує розгляд будь-якого питання, що відноситься до компетенції органів виконавчої влади у сферах:

• соціального захисту населення щодо надання матеріальної допомоги, призначення субсидій, компенсацій, інших соціальних виплат;
  • соціального захисту учасників антитерористичної операції та членів їх сімей щодо встановлення їм пільг, надання медичної допомоги тощо;
  • призначення та виплати адресних допомог вимушеним переселенцям, переведення їх пенсійних та інших соціальних виплат; влаштування дітей до навчальних закладів, надання медичної допомоги;
  • аграрної політики; житла та будівництва;
  • функціонування мереж зв’язку та інфраструктури;
  • освіти та охорони здоров’я тощо.

У даний час актуальним є питання призначення субсидій за новим спрощеним порядком. Враховуючи значне навантаження на органи праці та соціального захисту населення з цього приводу, всі бажаючі мають змогу подати усне звернення до контактного центру для проведення подальшої перевірки можливості призначення субсидії для конкретної сім’ї, повідомити про окремі недоліки у організації цієї роботи чи висловити власні пропозиції.

Прийом звернень та надання довідково-консультативної інформації здійснюється за безкоштовним телефонним номером 0-800-502-230 (цілодобово) або на адресу електронної пошти Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..