Вітаю наших спортсменів, які стали переможцями та призерами командного чемпіонату України з веслування на байдарках і каное, що відбувся у Полтаві.

Підведено загальнокомандний залік, у якому Полтавська область виборола І місце, набравши 1912 очок, й випередила команду Херсонської області (1480 очок), яка вважається однією з найсильніших шкіл веслування.

П’ять спортсменів нашого міста стали переможцями та призерами чемпіонату України, довівши що місто Горішні Плавні по праву може пишатися своїми веслувальниками та тренерами.

Баштовий Сергій тричі піднімався на п’єдестал пошани: у байдарці-двійці на 200 м – бронзова нагорода, у байдарці-одиночці на дистанціях 500 та 1000м – золота винагорода. Амельченя Ігор у каное-четвірці на дистанціях 200, 500 та 1000м виборов золоті нагороди, а в естафетному заїзді С-1 4х200м став срібним призером. Сівков Олександр у каное-одиночці на дистанціях 500, 1000м – І місце, у каное-четвірці на дистанціях 200, 500 та 1000м – І місце, в естафетному заїзді С-1 4х200м став срібним призером. Білоус Анастасія у байдарці-двійці серед жінок на дистанції 5000м виборола бронзову винагороду, у байдарці-четвірці на дистанціях 200 та 500м – срібні медалі, в естафетному заїзді К-1 4х200м – І місце. Чабанюк Катерина у байдарці-двійці серед жінок на дистанції 5000м виборола бронзову винагороду, у байдарці-четвірці на дистанціях 200 та 500м – срібні медалі, в естафетному заїзді К-1 4х200м – І місце.