Покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченку

alt23 серпня в День Державного Прапора та напередодні 20-ї річниці незалежності України відбулось урочисте покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченка. В церемонії покладання взяли участь міський голова, його заступники, представники депутатського корпусу Комсомольської міської ради, закладів освіти, працівники міськвиконкому, пересічні громадяни. До присутніх з промовою звернувся міський голова Сергій Супрун:

«Я вдячний усім вам, що сьогодні ви знайшли час, щоб бути тут і вшанувати Шевченка в дні, коли ми святкуємо величні загальнонаціональні свята – сьогоднішнє – День державного прапора та свято, що будемо відзначати завтра – 20 річницю незалежності України . Для багатьох це є частиною глибокодуховної потреби, звернутись до Шевченка, бути з ним не тільки в день його річниці, народження чи смерті, але і в інші періоди. І знову стукають у наші серця Тарасові закличні слова, що добре жити тільки в своїй незалежній державі, бо «В своїй хаті своя правда , і сила, і воля…» І знаходять ці Шевченкові слова відгук у мільйонах українських сердець. А разом вони є силою, здатною перетворити Україну на сучасну, демократичну, справедливу і, зрештою, будемо сподіватись – процвітаючу державу».

Натомість до погруддя Т.Г.Шевченка міський голова С.А.Супрун та перший заступник міського голови Д.Г.Биков поклали вінок. На фоні пісні на слова Тараса Шевченка присутні поклали живі квіти славетному Кобзарю, людині, яка не тільки мріяла про нашу незалежність, а й усе своє життя поклала на вівтар цієї мети, яка засвідчила перед усім світом могутність українського народу, могутність нашої нації, її духовне коріння, її славу.