14 жовтня із нагоди Дня захисників і захисниць України в Горішніх Плавнях біля меморіальної споруди «Землякам-учасникам бойових дій» міська територіальна громада хвилиною мовчання вшанувала пам'ять воїнів, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

За свободу й незалежність Батьківщини полягли Герої-земляки: майор Микола Зайцев, солдат Сергій Гирман, солдат Олександр Білоконь, капітан ІІІ рангу Віталій Кондаков, солдат Олександр Шалесний, підполковник Євгеній Волошин; солдат Іван Білецький, старшина Денис Свиридов, солдат Євгеній Семенов, старший лейтенант Віктор Дичук, солдат Олексій Брідня, солдат Анатолій Назаров,

головний сержант Ярослав Таран, солдат Володимир Гармаш, старший солдат Олександр Кравченко, солдат Денис Кошевий, лейтенант Олексій Яцков, старший солдат Вячеслав Кіндер, солдат Дмитро Бєліков, молодший сержант Олег Олексюк, молодший сержант Олександр Вільчинський, старший солдат Олександр Федорчук, головний сержант Сергій Харламов, старший солдат Євген Лопуцько, старший сержант Олександр Чугаінов, молодший сержант Андрій Кучеренко, молодший сержант Олег Скрипка, солдат Павло Кириленко, солдат Володимир Демків. Світла пам’ять! Громада поклала живі квіти до підніжжя меморіалу. У заході взяли участь органи місцевого самоврядування на чолі з першим заступником міського голови Олександром Чуприною, секретарем Горішньоплавнівської міської ради Сергієм Доротою, заступниками міського голови Надією Угнічевою, Іваном Павленком, керуючим справами виконкому Світланою Калашнік. Також були присутні представники військкомату, міської спілки ветеранів Афганістану «Учасників бойових дій», громадської організації «Учасників бойових дій на сході України», громадської організації "Серця кіборгів", бюджетних організацій, комунальних підприємств, ЗМІ.