П’ятого грудня активісти Комсомольської міської ГО “Центр “РОДІС”, за підтримки міського відділу освіти, міського методичного кабінету, усіх загальноосвітніх закладів Комсомольська, Комсомольського міського відділу у справах сім’ї, дітей та молоді, відділу культури і туризму виконкому Комсомольської міської ради, депутатів Комсомольської міської ради Валерія ТКАЧЕНКА й  Неллі КАРПЕЦЬ та Internet-провайдера ТРК “ГОК” не лише дали відповідь на запитання: “Як пройти до бібліотеки?”, а ще й передали цій установі близько 600 книг і журналів, які зібрали завдяки акції “Подаруй бібліотеці книгу!” (на фото).
“Даний захід проходив у рамках спільної акції Мережі громадських організацій Полтавської та Черкаської областей “Молодь діє!” за сприяння Національного фонду підтримки демократії (NED)”, – розповіла керівник ГО “Центр “РОДІС” Лілія ДМИТРЕНКО.
Працівники центральної публічної бібліотечної системи (ЦПБС), на чолі з директором Тетяною БУРДУКОВСЬКОЮ були дуже вдячні за такий подарунок від громадськості та пообіцяли, що усю літературу, яку отримали, поділять між бібліотеками Комсомольська й сіл Дмитрівки, Кияшок, Низів.
“Нам приємно, що до акції долучилися й депутати Комсомольської міської ради, – сказала Лілія Борисівна. – Наприклад, Валерій ТКАЧЕНКО перевозив книги із пунктів їх збору (всього у місті було організовано 8 пунктів збору літератури – при кожному загальноосвітньому навчальному закладі та у приміщенні відділу у справах сім’ї, дітей та молоді виконавчого комітету Комсомольської міської ради) до бібліотеки на власному авто, а Неллі КАРПЕЦЬ подарувала ЦПБС більше 20 книг, серед яких і шеститомне видання творів Бориса Олійника”.
До речі, завдяки Всесвітній мережі Internet про проведення у Комсомольську акції “Подаруй бібліотеці книгу!” дізнався киянин Денис ГЛЕЗЕР. Він написав ГО “Центр “РОДІС” листа про те, що теж хоче взяти участь у цій акції. До нього долучилися і його друзі. Разом вони передали зі столиці 25 книг для комсомольської бібліотеки.
Сама ж громадська організація підготувала набір довідкових і методичних видань щодо заснування, менеджменту, інституційного розвитку недержавних організацій.
Асортимент зібраної літератури – найрізноманіт-ніший: від технічної літера-тури і словників до дитячих книжок.
Лілія ДМИТРЕНКО подякувала за партнерську підтримку представникам навчальних закладів, міськво, міського методичного кабінету і відділу у справах сім’ї, дітей та молоді та вручила їм подяки й сертифікати за активну участь у мережевій акції “Подаруй бібліотеці книгу!”
Усі присутні висловили надію на те, що дана акція стане традицією для Комсомольська і це, попри вік науково-технічного прогресу, приверне читачів, а особливо молодь, до бібліотеки і навчить їх радіти запаху щойно віддрукованої книги та безцінного спілкування з цим найвірнішим другом.

Катерина СТРОМИЛО.
Фото автора.