22 грудня 2015 року у великій залі виконкому Комсомольської міської ради відбулося вручення новорічних подарунків багатодітним сім’ям, у яких виховується п’ятеро й більше діток. А таких родин у Комсомольську п’ятнадцять, і виростають у них дружними й життєрадісними вісімдесят шість дітей.

Привітати з новорічними святами багатодітні сім’ї завітали міський голова Дмитро Биков, заступник міського голови Надія Угнічева, начальник відділу у справах сім’ї та молоді Тетяна Оробченко, директор Благодійного фонду «Полтавського гірничозбагачувального комбінату» Вячеслав Мінязев.

«Нехай ці свята принесуть вам і вашим родинам добро, злагоду й достаток. Бажаю вам у Новому 2016 році щастя, міцного здоров’я, здійснення найзаповітніших бажань», – наголосив міський голова.

Щира сімейна атмосфера панувала в актовій залі, а нагородою за благодійництво були посмішки дітлахів, слова подяки від батьків.