У переддень Святого Миколаяу великій залі виконкому Горішньоплавнівської міської ради відбулося привітання і вручення новорічних подарунків багатодітним сім’ям, у яких виховується четверо й більше діток.

У Горішніх Плавнях таких родин сорок одна із ста вісімдесятьма вісьмома дітьми.

З Новорічними святами привітали багатодітні сім’ї секретар Горішньоплавнівської міської ради Сергій Дорота, заступник міського голови Надія Угнічева, помічник народного депутата України Костянтина Жеваго Руслан Клименко.

«Бажаю батькам перш за все в Новому 2018 році терпіння, здоров’я, благополуччя в сім’ях, а дітям – щоб щороку в День Святого Миколая збувалися всі заповітні мрії. Добра, любові, щастя вашим родинам!» – зичив секретар міської ради Сергій Дорота.

«Нехай Святий Миколай, Новий рік і Різдво Христове принесуть у ваші домівки добро, мир і злагоду, а Різдвяна зірка зігріває ваш дім теплом і любов’ю», – побажала Надія Угнічева.

Руслан Клименко привітав багатодітні родини від імені народного депутата України Костянтина Жеваго, засновників Благодійного фонду «Полтавського гірничозбагачувального комбінату», від імені директорів і багатотисячного колективу підприємств компанії FERREXPO. Зачитав вітальну листівку від Костянтина Жеваго.

Багатодітні родини отримали напередодні Дня Святого Миколая подарунки від органів місцевого самоврядування, Благодійного фонду «Полтавського гірничозбагачувального комбінату»: солодкі подарунки, набори ялинкових новорічних іграшок – кожна дитина, набір постільної білизни – кожна сім’я.

Творчі колективи Центру дитячої та юнацької творчості вітали присутніх на заході святковими піснями.

З нагоди Новорічних свят традиційно у фойє виконкому Горішньоплавнівської міської ради розпочала роботу виставка дитячих виробів дошкільних та шкільних навчальних закладів.