4 листопада у великій залі виконкому відбулася 53-я сесія п’ятого скликання міської ради. На порядку денному стояло питання про внесення змін до показників міського бюджету на 2010 рік.

Депутати затвердили зміни до рішення 48-ї сесії міської ради 5 скликання від 17.05.2010 року згідно аналізу виконання бюджету за 10 місяців поточного року та п.7 ст.78 Бюджетного Кодексу України. Це стосується збільшення планових показників по доходах на суму 2 177 354грн.

Доходи спеціального фонду збільшаться на суму 1 067 749грн. за рахунок коштів, що передаються із загального фонду до бюджету розвитку. Видатки загального фонду бюджету збільшаться за рахунок перевиконання дохідної частини бюджету, а саме:

1. - по виконкому – на суму 20 000грн. у зв’язку з розширенням друкованої площі та зміною формату газети «Громадська думка»;
  2. - по міському відділу освіти – 819 481грн. для оплати за теплопостачання та виготовлення металевих решіток на вікна;
  3. - по управлінню охорони здоров’я – на суму 290 000грн. для оплати за теплопостачання, встановлення металопластикових вікон, придбання спецодягу медпрацівникам;
  4. - по УПСЗН – на суму 71 000грн. для виплати матеріальної допомоги;
  5. - по УЖКГ – на суму 492 848грн. для утримання будинків, на зимове прибирання доріг, ремонт кабельних ліній, покрівлі будинків, трубопроводів, ліфтів, для відшкодування витрат на пільгові перевезення пасажирів до садових товариств та інше;
  6. - по відділу культури та туризму – на суму 120 237грн. для оплати за теплопостачання та придбання музею меблів;
  7. - по відділу фізичної культури та спорту – на суму 70 039 грн. для придбання човнів, оплати за теплопостачання, встановлення телефону в приміщенні стадіону «Гірник».

Кошти в сумі 1 067 749грн. передаються із загального фонду до бюджету розвитку спеціального фонду для поповнення статутного фонду КВП «Комсомольськтеплоенерго», КП «Місксвітло», КП «Озеленення» на реконструкцію ліфтів, покрівлі басейну «Нептун», насосної станції, освітлення набережної.

На сесії депутати затвердили у новій редакції заходи по виконанню програм: «Капітальний ремонт житлового фонду міста Комсомольська» на 2010 рік, «Благоустрій міста Комсомольська» на 2010 рік, «Розвиток міських доріг» на 2010 рік.