У ході апаратної наради керівників комунальних служб, яка відбулася 26 травня 2014 року у виконкомі Комсомольської міської ради, порушувалися питання забезпечення життєдіяльності міста.

На початку засідання перший заступник міського голови Д.Г.Биков ознайомив присутніх із результатами позачергових виборів Президента України по виборчих дільницях м.Комсомольська: 53,75% комсомольчан віддали свої голоси Петру Порошенку, 12,7 % – Сергію Тігіпку, 8,6 % – Юлії Тимошенко, 3,77 % – Олегу Ляшку, 3,59 % – Михайлу Добкіну, 3,5 % – Анатолію Гриценку.

Під час наради розглянуто питання щодо своєчасності оплати за використання електроенергії комунальним підприємством «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Комсомольської міської ради» (директор О.О.Пурик).

Було заслухано звіт про усунення аварій, які виникли вихідними днями 24 і 25 травня.

Учасники наради обговорили питання щодо проведення поточного ямкового ремонту з урахуванням погодних умов. Дано доручення начальнику відділу благоустрою та житла департаменту житлово-комунального господарства В.І.Гирявцю вести постійний контроль за виконанням робіт.

Звернули увагу на введення в дію нових тарифів з оплати гарячої води й опалення з 01 липня 2014 року.