14 травня в малій залі виконкому відбулася нарада з питань організації гарячого харчування в загальноосвітніх навчальних закладах міста за участю заступників міського голови Надії Дмитрівни Угнічевої, Юрія Миколайовича Мухи, представників відділу освіти, директорів шкіл.

У зв’язку із ліквідацією комунального підприємства «Підприємство шкільного харчування «Орхідея» постала проблема в наступному навчальному році подальшого харчування дітей навчальних закладів міста. У ході наради обговорювалося питання щодо якісної організації гарячого харчування в школах міста: постачання продуктів, приготування страв, дотримання санітарно-гігієнічного режиму й нормативно-правової бази.

На захід були запрошені підприємці, які питанням організації харчування займаються в інших містах, мають багаторічний позитивний досвід роботи. Завідуюча ДНЗ «Золота рибка» Тетяна Володимирівна Цигрик розповіла про систему харчування в дитячих садках, про проблеми й питання, які доводиться вирішувати щоденно.

Заступник міського голови Муха Юрій Миколайович дав доручення директорам шкіл обговорити з працівниками комунального підприємства «Орхідея» питання їх подальшого працевлаштування, прийняти рішення щодо іншої схеми організації харчування в кожній окремій школі.

Надія Дмитрівна Угнічева доручила головному спеціалісту відділу освіти Юрію Васильовичу Омельянцю опрацювати питання нової схеми організації харчування відповідно до нормативно-правової бази.