8 квітня 2017 року відбулася першість міста з плавання серед трудових колективів підприємств, організацій та установ усіх форм власності. Змагання проводилися з метою виявлення кращих спортсменів та команд, подальшого розвитку плавання в місті та залучення населення до систематичних занять спортом.

Першість міста проводилася за програмою: 50 метрів вільний стиль (чоловіки, жінки), естафета 4х50 метрів змішана (4 учасники з числа команди).

У змаганнях виявили бажання брати участь шість команд, серед яких:

ПрАТ «Полтавський ГЗК», ТОВ «Єристівський ГЗК», с.Дмитрівки, ВПГБУ, КПК КрНУ, «Освіта-спорт».

Кращий час у дисципліні 50 м вільним стилем показав Лаптєв Сергій 24,93с, команда «Освіта-спорт». Другий результат показав Штанько Максим,  ПрАТ «Полтавський ГЗК» з часом 24,96. Третій результат у Лебедєва Микити, 25,93.

У естафеті 4х50 перемогла команда ПрАТ «Полтавський ГЗК», з часом 1,46,41. Другий результат показала команда «КПК КрНУ», 1,49,19. Третій час у команди «Освіта-спорт», 1,49,40.

За результатами командного заліку І місце у першості міста посіла команда ПрАТ «Полтавський ГЗК», загальний час: 3,32,62. ІІ місце – команда «Освіта-спорт», загальний час 3,37,61. ІІІ місце – команда КПК КрНУ, загальний час 3,37,62. ІV місце – команда ТОВ «Єристівський ГЗК», загальний час 4,09,34. V місце – команда ВПГБУ, загальний час 4,28,88. VІ місце – команда с.Дмитрівки, 4,47,36.