Напередодні Дня міста в Комсомольську стало доброю традицією вітати зі святом батьків-засновників міста й комбінату. Для першопрохідців це особлива дата.

22 квітня біля пам’ятного знака «Намет» за участю органів місцевого самоврядування пройши урочистості для першопрохідців. Привітати старійшин міста зі святом прийшли почесні гості: міський голова Дмитро Биков, секретар Комсомольської міської ради Сергій Дорота, перший заступник міського голови Олександр Чуприна, заступник міського голови Юрій Муха, керуючий справами виконкому Світлана Калашнік, голова правління ВАТ «Полтавський ГЗК» Віктор Лотоус.

Для першопрохідців муніципальний духовий оркестр (керівник Олександр Черевко) виконав улюблені музичні композиції.

У ході офіційної частини свята з вітальним словом до батьків міста звернувся міський голова Дмитро Биков. Зазначив, що Комсомольськ став лідером соціально-економічного розвитку Полтавщини. Середня заробітна плата комсомольчан – одна з найвищих в Україні. Місто розвивається, тут будується нове житло, створюється сучасна інфраструктура. Очільник Комсомольська побажав першопрохідцям здоров’я, достатку, гарного настрою, довголіття.

Голова правління ВАТ «Полтавський ГЗК» Віктор Лотоус привітав з Днем міста представників територіальної громади від імені багатотисячного колективу ВАТ «Полтавський ГЗК», ТОВ «Єристівський ГЗК». Поінформував про успіхи та досягнення трудового колективу містоутворюючого підприємства, пообіцяв підтримку громадським організаціям першопрохідців.

З нагоди Дня міста Дмитро Биков та Віктор Лотоус вручили членам клубу першопрохідників «Полтавська магнітка», спілки «Першозасновників» ВАТ «ПГЗК» Подяки міського голови, квіти, грошові винагороди та подарунки (автоматичні прилади для вимірювання артеріального тиску з функцією виявлення ризику інсульту).

Прозвучали також добрі вітання від голови клубу першопрохідників «Полтавська магнітка» Володимира Лісняка, голови Спілки «Першозасновників ВАТ «Полтавський ГЗК» Анатолія Антонця.

Після завершення офіційної частини присутні оглянули виступи міських творчих колективів. А після - пригостилися смачною польовою кашею.

Захід організовано силами відділу культури та туризму, Палацу культури та творчості за сприяння міської влади, адміністрації ВАТ «Полтавський ГЗК».