Цьогорічний вересневий дзвінок на День знань зібрав шкільні родини міста. За шкільні парти у Горішніх Плавнях сіло 5058 учнів, 202 класи. А перший дзвінок продзвенів для 556 першокласників.

Зі святом школярів Горішніх Плавнів вітали представники органів місцевого самоврядування, ПрАТ «Полтавський ГЗК», керівники установ, організацій.

Шкільну родину ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 зі святом вітали начальник відділу культури, спорту та туризму Ірина Зеленська й заступник директора з виробництва ПрАТ «Полтавський ГЗК» Сергій Канарський.

З побажаннями вдалого старту в новому навчальному році до учнівського, педагогічного та батьківського колективу ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 звернулася заступник міського голови Надія Угнічева й директор з промислової безпеки ПрАТ «Полтавський ГЗК» Сергій Чеботарьов.

З Днем знань школярів СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 ім. В.О.Нижниченка привітали секретар Горішньоплавнівської міської ради Сергій Дорота, голова правління ПрАТ «Полтавський ГЗК» Віктор Лотоус, директор Благодійного фонду Полтавського гірничозбагачувального комбінату Вячеслав Мінязев. Також на свято до школи завітав ректор ПОІППО ім.М.В.Остроградського Віталій Зелюк.

Перший заступник міського голови Олександр Чуприна, вітаючи колектив СЗОШ  І-ІІІ ступенів №4, представив нового директора Лідію Бурлаку, побажав вагомих здобутків на освітянській ниві, дітям – натхнення в освоєнні міцних знань, першокласникам – цікавого захоплюючого навчання. До привітань приєднався начальник служби будівництва та ремонту ПрАТ «Полтавський ГЗК» Ігор Маркіш.

На урочистій лінійці СЗОШ  І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської школярам цього святкового дня бажали досягнення високих результатів, активності та успішності заступник міського голови Юрій Муха, заступник начальника технічного відділу ПрАТ «Полтавський ГЗК» Дмитро Вінівітін.

Керуючий справами виконкому Горішньоплавнівської міської ради Світлана Калашнік й помічник народного депутата України Костянтина Жеваго Руслан Клименко бажали школярам ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 невичерпної енергії в оволодінні знаннями, добрих та надійних друзів, досягнення омріяної мети.

Успішного і вдалого нового начального 2017-2018 року! Міцних знань, добра й миру усім дітлахам Горішніх Плавнів!