10 листопада відбулася перша сесія Комсомольської міської ради.

До порядку денного сесії включено питання:

1. Оприлюднення Комсомольської міської виборчої комісії результатів виборів депутатів до обласної, міської рад та на посаду міського голови.

Серед присутніх: депутати Комсомольської міської ради V скликання, новообрані депутати, заступники міського голови, начальники управлінь, завідувачі відділами виконавчого комітету міської ради, представники ЗМІ.

Відкрила роботу сесії голова міської територіальної виборчої комісії О.Г.Горохова. Вона проінформувала присутніх про результати виборів Комсомольського міського голови, на підставі яких протокольним рішенням міської виборчої комісії С.А.Супруна було зареєстровано міським головою.

Також О.Г.Горохова оголосила склад Комсомольської міської ради VI скликання, який нараховуватиме 40 депутатів, та ознайомила з його якісною характеристикою. Найбільше своїх представників у міській раді отримала Соціалістична партія України – 18, Партія регіонів – 17, Комуністична партія України – 3, партія Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» - 1, партія «Фронт змін» - 1.

Міський голова С.А.Супрун склав присягу, подякував за довіру громаді міста та зупинився на першочергових завданнях, які доведеться вирішувати йому та депутатам міської ради нового скликання.

Новообрані депутати присягнули на вірність інтересам Комсомольська і отримали посвідчення. Почесне право виголосити присягу отримав В.С.Афонін, якого вп’яте обирають до депутатського корпусу.

Міський голова С.А.Супрун вручив депутатам минулого скликання подяки. Протоієрей Свято-Миколаївського собору Георгій Граб благословив
нинішній склад депутатського корпусу та побажав плідної праці на благо громади міста Комсомольська.

На сесії міський голова вручив вихованцю міської філії Полтавського обласного центру «Інваспорт» Андрію Кривчуну відзнаку Комсомольської міської ради та її виконавчого комітету «Щира вдячність» та цінний подарунок – відеокамеру за «срібну» перемогу на Чемпіонаті світу з веслування в Новій Зеландії.