Перенесений матч з криворізьким «Гірником» став для комсомольчан щасливим. 14 жовтня у Комсомольську в рамках чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги місцевий «Гірник-Спорт» приймав команду «Гірник» з Кривого Рогу. Це «гірниче» дербі мало відбутися ще 16 серпня, проте тоді цього не дозволила стихія. Зараз же команди нарешті зустрілися, і можна сказати, що це в деякій мірі на руку команді Ігоря Жабченка, адже зараз «Гірник-Спорт» у чудовій формі, чого не скажеш про команду літнього зразка.

«Гірник-Спорт» — «Гірник» 1:0

«Гірник-Спорт»: Ситников, Волчков, Голядинець, Моісеєнко, Ломко, Герасимець, Глушицький, Воронченко, Даудов (Дячук, 39), Марусич (Нелін, 70), Кириєнко (Івашко, 89)

Головний тренер: Ігор Жабченко

«Гірник»: Ганєв, Гвоздевич, Баєнко, Павлов, Солдат, Боровський (Сантрапинських, 67), Ямполь, Рябов (Дацюк, 76), Григорик, Ситало, Нудний (Луценко, 62)

Головний тренер: Геннадій Приходько

Гол: Глушицький (45+1)

Перший серйозний момент у матчі створили гості. Ямполь сильно і влучно пробив по воротах, а голкіпер «Гірника-Спорт» Ситников перевів м’яч в поперечку. Це була лише четверта хвилина, і якби м’яч залетів до сітки, то все могло б закінчитись зовсім не так, як це сталося. Проте надалі перевага була повністю ха комсомольчанами. На 15-й хвилині небезпечно пробивав Марусич — вище. На 27 від голу криворожан врятував голкіпер Ганєв. Проте на перерву команда Ігоря Жабченка все ж пішла з перевагою. На першій комапенсованій хвилині першого тайму Глушицький класним ударом з-за меж штрафного майданчика пробив Ганєва — 1:0.

У другому таймі «гірники» з Комсомольська спокійно контролювали гру, в той час як у суперника в атаці нічого не виходило. На фоні інших вирізнявся лише Ямполь, проте його зусиль було замало. До того ж на 79-й хвилині гості залишилися в меншості, другу жовту отримав Ігор Солдат. Таким чином «Гірни-Спорт» отримує четверту перемогу поспіль і продовжує підніматися у турнірній таблиці. Команда з Комсомольська потроху наближається до групи лідерів.