У 2014-2015 навчальному році після тривалої перерви в нашому місті на базі ДЮСШ №1 відкрито відділення легкої атлетики, де займаються близько 60 учнів, працюють 3 тренера-викладача.

У травні юні легкоатлети зробили перші кроки – взяли участь у двох спортивних змаганнях.  12-13 травня - у весняному чемпіонаті, присвяченому Дню міста, в якому спортсмени змагалися в 7 легкоатлетичних видах: біг 100, 200, 400, 800, 1500 метрів, стрибки в довжину та штовхання ядра. Потрібно відмітити, що легкоатлети-початківці в завзятій спортивній боротьбі показали хороші результати.

Тижнем раніше 6 травня в м. Лубнах міська команда в кількості 15 осіб взяла участь у своїх перших офіційних змаганнях – чемпіонаті області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 1998-1999, 2000-2001, 2002 років народження та молодших. Своєю участю та досягнутими спортивними результатами команда на весь голос заявила, що в м. Комсомольську легка атлетика вже є і комсомольчани складають серйозну спортивну конкуренцію спортсменам області, які займаються легкою атлетикою вже тривалий час.

Вихованці ДЮСШ №1 посіли 3 призових місця. Своїми спортивними успіхами порадувала вихованка тренера Біліченка В.А., учениця ЗОШ №2 Гарлинська Елеонора, яка стала срібною призеркою в штовханні ядра з результатом 10,58 метрів та чемпіонкою області з метання спису з результатом 25,35 метрів. Вихованка тренерів Городинець Н.О. та Рябоконь К.А. учениця гімназії Чухлич Вікторія посіла 3 призове місце в спринтерському забігу на 60 метрів (8,6 сек.), виконавши другий спортивний розряд. Порадував своїм успішним виступом вихованець тренера Городинець Н.О., учень ЗОШ №2 Шатровий Максим, який пробіг «стометрівку» з особистим рекордом – 11,7 сек., що вище другого спортивного розряду, та посів у запеклій конкуренції 4 місце, програвши всього долі секунди іменитим, досвідченим призерам змагань.

Вітаємо всіх легкоатлетів м. Комсомольська та їх тренерів з успішним виступом у своїх перших змаганнях та побажаємо їм високих спортивних досягнень у наступних стартах.

Заступник директора ДЮСШ №1
Т.Ф.Оришич