06 вересня оглядова комісія з перевірки готовності спортивних шкіл (ДЮСШ №1 та ДЮСШ №3)  і шкіл естетичного виховання (ПСМНЗ «Дитяча музична школа» і ПСМНЗ «Дитяча художня школа») на чолі з головою комісії, заступником міського голови Надією Угнічевою провели огляд закладів з питань організованого початку нового 2019-2020 навчального року, готовності спортивних шкіл та шкіл естетичного виховання до роботи в осінньо-зимовий період. Члени комісії оглянули матеріально-технічну базу закладів, навчальні класи, приміщення, де відбувається навчально-тренувальний процес.

Комунальному позашкільному спеціалізованому мистецькому навчальному закладу «Дитяча музична школа Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області» у 2019 році за рахунок бюджетних коштів придбано музичних інструментів на суму 108 тис. грн, комбопідсилювач 6 тис. грн, аксесуари для музичних інструментів 37 тис. грн, інформаційні стенди 13,4 тис. грн, меблі для навчальних класів 93 тис. грн., кондиціонер 8,6 тис. грн, 2 комп’ютери та ноутбук 33 тис. грн., вогнегасники 12 тис. Контингент учнів складає 320 осіб, 36 викладачів.

Для забезпечення навчального процесу в комунальному позашкільному спеціалізованому мистецькому навчальному закладі «Дитяча художня школа Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області» за кошти міського бюджету у 2019 році придбано 2 мобільні кондиціонери для виставкової зали 28 тис. грн,  телевізор для перегляду відеоуроків з історії мистецтва та роутер 17,5 тис.грн, світлозахисні штори 14 тис.грн, енергозберігаючі лампи 9,6 тис. грн, вогнегасники 1,7 тис.грн. Контингент учнів складає 154 особи, викладачів – 6.

Дитячо-юнацька спортивна школа № 1 м. Горішні Плавні: навчальних груп – 79, контингент учнів – 911 осіб, тренерів-викладачів – 28 осіб.

На проведення у 2019 році ремонтних робіт з міського бюджету було витрачено 474 тис. грн: капітальний ремонт чоловічої душової басейну «Нептун»; поточний ремонт у залі дзюдо та стрілецькому тирі (вул.Миру,4). Придбано спортивного інвентарю та основних засобів на 694 тис.грн: 2 гвинтівки «Вальтер»; пістолети «Вальтер» та «Пардіні»; набої; ноутбук та 2 комп’ютери; велозапчастини; спортінвентар для літніх оздоровчих таборів та інше.

Дитячо-юнацька спортивна школа № 3 м. Горішні Плавні: навчальних груп – 33; контингент учнів – 302 особи; тренерів-викладачів – 12 осіб. У 2019 році на ремонтні роботи з міського бюджету було витрачено 90,6 тис.грн: побудовано 2 елінги для крейсерських яхт; поточний ремонт спортивного клубу «Динамо» та спортивної зали № 2. Витрачено 877 тис. грн. на придбання спортивного інвентарю та основних засобів: 2 човна «Lazer»; човен класу «Дракон»; 2 вітрила, 1 щогла; 3 вогнестійких металевих дверей та інше.

За результатами роботи оглядової комісії були підписані акти готовності шкіл естетичного виховання (ПСМНЗ «Дитяча музична школа» і ПСМНЗ «Дитяча художня школа») і спортивних шкіл (ДЮСШ №1 та ДЮСШ №3) до роботи в новому 2019-2020 навчальному році та осінньо-зимовий період.