26 травня відбулося приймання комунального підприємства «Дитячий спортивно-оздоровчий центр «Горизонт» з підготовки до літнього оздоровчого сезону 2017 року.

Приймання оздоровчого центру проводилося комісією у складі: голова комісії, заступник міського голови Надія Угнічева, голова профспілки ПрАТ «Полтавський ГЗК» Сергій Афонін, начальник КУ «Кременчуцька рятувально-водолазна станція» Василь Білоус, начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Управління Держпродспоживслужби в місті Горішні Плавні Олексій Кістеньов, міський педіатр м. Горішні Плавні Максим Коломієць, директор КП «Дитячий спортивно-оздоровчий центр «Горизонт» Наталія Мартинович, головний державний інспектор Управління Держпраці у Полтавській області Вікторія Невмержицька, головний інспектор ВЗНС Кременчуцького МРУ ГУ ДСНС України у Полтавській області Володимир Пащенко, начальник управління праці та соціального захисту населення Кременчуцької райдержадміністрації Віктор Приходько.

Під час огляду ДСОЦ «Горизонт» члени комісії оглянули й перевірили наявність і готовність до експлуатації основних і допоміжних приміщень спальних корпусів, приміщень культурно-масового й медичного призначення оздоровчого центру, територію закладу, дитячі ігрові майданчики, приміщення харчоблоку, спортивні майданчики, забезпеченість жорстким, м’яким інвентарем та інвентарем для роботи гуртків, укомплектованість штату вихователів, адміністративно-господарського складу та обслуговуючого персоналу.

Директор ДСОЦ «Горизонт» Наталія Мартинович розповіла про підготовчі роботи на території центру до літнього оздоровчого сезону 2017 року, косметичний ремонт 1, 2, 3, 4 корпусів, встановлення сучасної каналізаційно-очисної системи, висадження понад 1тис. зелених насаджень, про роботу щодо кадрового забезпечення центру на оздоровчий період.

За результатами перевірки «Дитячого спортивно-оздоровчого центру «Горизонт» члени комісії підписали акт приймання, де зазначено, що комунальне підприємство підготовлено до оздоровлення дітей улітку 2017 року.