Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України протягом вересня – жовтня провів Всеукраїнський онлайн фотоконкурс «Україна яблунева 2023». На конкурс було подано більше 1000 світлин, авторами яких стали учні та вихованці закладів загальної середньої, професійно-технічної, позашкільної освіти з 18 областей України.

Дипломами ІІ ступеня Всеукраїнського онлайн фотоконкурсу «Україна яблунева 2023» Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України нагороджені учні Горішньоплавнівської міської територіальної громади:

Грагуля Михайло та Дигалюк Поліна, учні 4-Б класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка (керівники Петровська Людмила Анатоліївна та Дигалюк Марина Анатоліївна);

Потока Гордій, учень 8-Б класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (керівник Лашко Тетяна Іванівна).

Відділ освіти Горішньоплавнівської міської ради