Вітаю колектив СЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 імені Л.І. Бугаєвської м. Горішні Плавні (директор Алла Тузікова), який здобув визначну перемогу на П’ятнадцятій міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті» 25-27 жовтня.

Педагоги  СЗОШ № 5 представили мультипроєкт із досвіду роботи з національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді. Заклад освіти м. Горішні Плавні був відзначений дипломом за презентацію досягнень і ефективне впровадження освітніх інновацій та нагороджений золотою медаллю за перемогу в номінації «Упровадження сучасних технологій національно-патріотичного виховання як засобу формування патріотичної свідомості й утвердження української громадської ідентичності».

Бажаю всім здоров'я, сил і наснаги, миру й добробуту, успіхів у педагогічній діяльності.

Міський голова Дмитро Биков