22 - 23 лютого 2014р. у м. Кременчуці  (басейні «Нептун »)  пройшли 15-ті відкритому традиційному турнірі  з плавання серед дітей з обмеженими можливостями   «Кубок Вегаса ». У змаганнях взяли участь спортсмени з українських міст: Кременчук , Херсон , Кіровоград, Харків, Дніпропетровськ, Червонозаводське , Комсомольськ та російського міста Тула. Команду м. Комсомольська представляли десятеро плавців під керівництвом тренера Скляр І.А.

Змагання проходили на наступних дистанціях : 50 , 100 , 200 і 400 метрів вільним стилем , 50 і 100 метрів брасом , 50 і 100 метрів батерфляй , 50 і 100 метрів на спині , 200 і 100 метрів комплексне плавання , 4 Х 50 метрів естафета чоловіча та змішана вільним стилем.

За підсумками змагання «Кубок Вегаса» завоювали плавці Кременчука. В індивідуальному заліку чемпіонами та призерами «Кубку Вегаса» стали наступні Комсомольські спортсмени:

• І місце - Опара В\'ячеслав на дистанції 100м н/с та ІІ місце на дистанції 50м в/с;
  • І місце - Хованець Віталій на дистанціях 50м в/с та 100м в/с, а також виконання ІІ дорослого розряду;
  • І місце - Конєв Володимир  на дистанції 50м брас та виконав норматив І дорослого розряду;
  • І місце - Непомнящих Сергій на дистанції 100м н/с;
  • І місце - Малихіна Тетяна на дистанції 50м н/с, ІІ місця на дистанціях 100м н/с та 50 м в/с;
  • І місце - Кривчун Андрій на дистанціях 200м в/с та 400 м в/с;
  • ІІ місце - Крамаренко Тетяна на дистанції 50м н/с та ІІІ місце на дистанції 50 м в/с;
  • ІІ місце - Баронюк Нестер на дистанції 100м н/с;
  • ІІ місце – Сітьков Віктор на дистанції 100м н/с.
  • Новік Віталій показав непоганий результат на дистанції 50м н/с (4 місце).

Всі спортсмени секції плавання поліпшили свої результати порівняно з минулим роком.

Всі учасники змагань отримали подарунки від організаторів турніру і два солодких смачних пирога!

Спеціаліст філії
Амельченя Т.В.