Вітаю наших спортсменів із веслування на байдарках, їх тренерів, які у складі збірної України здобули «золото» та «срібло» на ІІ Європейських іграх 2019 у Мінську.

Це видатна подія для України та міста. У ході змагань боротьбу за медалі вели представники 50 країн.Незважаючи на жорстку конкуренцію, наші спортсмени проявили найкращі вольові якості й піднялися на п’єдестал переможців найпрестижніших європейських спортивних змагань.

І місце вибороли Людмила Кукліновська (Горішні Плавні) та Марія Повх (Луцьк) на байдарці-двійці на дистанції 200 метрів.

ІІ місце завоювали Олег Кухарик (Горішні Плавні) та Олександр Сиромятников (Херсон) у запливі на байдарці-двійці на 1000 метрів.

Спортсменів до змагань підготували тренери: Микола Мацапура, Олександр Сімонов.

Бажаю спортсменам і тренерам наполегливості, наснаги та успіхів у подальших змаганнях!