Перебування делегації з Рацибозького повяту
Сілезійського воєводства (Республіка Польща) в М.Комсомольську

altЗ 18 по 22 травня в Комсомольську перебувала польська делегація з метою подальшої співпраці між містами партнерами Комсомольськом та Рацибожем, сприяння реалізації спільних освітніх, культурних, спортивних проектів, зближення та інтеграція місцевих органів влади повіту Рацибозького і міста Комсомольська, заснованих на досвіді обміну між місцевими органами влади і громадами України та Польщі.

У складі польської делегації - пан Адам Хайдук – Староста Повяту, пан Річард Вінярскі – член Ради Повяту та Голова Комісії з сільського господарства та захисту навколишнього середовища, пані Брігіда Абрахамчук – заступник Голови Ради Повяту.

19 травня у виконкомі відбулася офіційна зустріч делегації, на якій були присутні міський голова С.А.Супрун, його заступники, керівники підрозділів. На зустрічі пройшло обговорення теми „Місцеве самоврядування в контексті Європейської інтеграції”, відбувся обмін подарунками та сувенірами. Потім для місцевих ЗМІ була дана коротка прес-конференція міським головою та гостями міста.

Цього ж дня польська делегація мала зустріч з головами депутатських комісій Комсомольської міської ради. Вони обговорили тему «Розвиток народовладдя в сучасних умовах державотворення (Україна – Польща)».

В рамках заходів, передбачених Меморандумом про співпрацю між повітом Рацибозьким та Комсомольськом гості відвідали освітні заклади – НВК ім..Л.І.Бугаєвської, зустрілися з членами клубу шкільної дипломатії „Акцент” ЗОШ №4 та членами туристично-краєзнавчого гуртка „Пілігрим” (старша вікова група на базі ЗОШ І-ІІІ ступенів №2).

Члени польської делегації взяли участь у заходах Міжнародного дитячого фестивалю «Мистецьке сузір’я». Разом з офіційною делегацією до Комсомольська прибули діти – учасники фольклорного хореографічного колективу, тож наші польські партнери пройшли урочистою ходою вулицями міста разом з учасниками фестивалю, побували на гала-концерті та церемонії нагородження переможців фестивалю.

Візит комсомольчан до Польщі в рамках підписаної Угоди про дружбу та співпрацю передбачається у червні місяці нинішнього року.