23 травня 2014 року у великій залі виконкому окружна виборча комісія виборчого округу №151 здійснила передачу бюлетенів з позачергових виборів Президента України виборчим дільничним комісіям м.Комсомольська.

В рамках заходу голови та інші представники виборчих дільниць Комсомольська, правоохоронці зустрілися із міським головою С.А.Супруном, секретарем Комсомольської міської ради С.О.Калашнік, начальником відділу організаційного забезпечення діяльності Комсомольської міської ради Т.В.Колмогоровою, начальником відділу ведення державного реєстру виборців О.О.Бухаленковим, обговорили останні організаційні моменти, що стосуються забезпечення права громадян на проведення виборів.

С.А.Супрун повідомив, що суспільно-політична ситуація в місті стабільна, побажав плідної роботи, націлив присутніх на дотримання норм чинного законодавства, забезпечення прав і свобод громадян на вільне волевиявлення, недопущення  надзвичайних ситуацій, порушень громадського порядку.