У малій залі виконкому Комсомольської міської ради відбулося засідання організаційного комітету з питань підготовки та проведення відкриття міської Новорічної ялинки та Різдвяних свят за участю міського голови Сергія Андрійовича Супруна.

На засіданні обговорили план заходів з підготовки та проведення відкриття міської Новорічної ялинки та Різдвяних свят, програму культурно-мистецьких заходів, присвячених Новорічним та Різдвяним святам.

Начальник відділу культури і туризму Ірина Іванівна Зеленська доповіла про проведені та заплановані заходи з організації Новорічних та Різдвяних свят, про залучені колективи до проведення заходів 19 грудня, 26-27 грудня, 2-4 січня, 7 січня.

Міський голова особливу увагу звернув на забезпечення охорони громадського порядку під час проведення Новорічних і Різдвяних свят, обговорив ці питання із представниками ГО «ГФ «Міська міліція», Комсомольського МВ УМВС України в Полтавській області.