Під час зустрічі з журналістами міський голова Дмитро Биков зазначив, що виконуються роботи з підготовки до опалювального сезону 2017-2018 рр.

«У нас розроблений комплекс заходів щодо будинків, які найбільш енерговитратні за підсумками минулого опалювального сезону: десь необхідно замінити сопла, провести реконструкцію індивідуального теплового пункту, замінити ділянку тепломережі між будинками або на магістральній ділянці», – підкреслив Дмитро Биков.

КП «Теплоенерго» веде підготовку до опалювального сезону й ліквідовує зауваження, які було виявлено в минулому сезоні. Так само ведеться робота КЖЕП. Усі максимально виконують завдання з підготовки до опалювального сезону. На проведення підготовчих робіт виділено кошти з міського бюджету в сумі 1 млн грн.