14 листопада в малій залі виконкому Горішньоплавнівської міської ради відбулося засідання організаційного комітету з нагоди відзначення Міжнародного дня студентів за участі першого заступника міського голови Олександра Чуприни, заступника міського голови Надії Угнічевої, секретаря міської ради Сергія Дороти, керуючого справами виконкому Світлани Калашнік, керівників відділів, служб, навчальних закладів, комунальних підприємств, представників відділення поліції, громадських формувань, ЗМІ.

Начальник відділу культури, спорту і туризму Ірина Зеленська прокоментувала присутнім програму культурно-мистецьких заходів, які відбудуться 18 листопада з 18.00 до 20.00 год. на танцювальному майданчику міського Парку культури і відпочинку, приурочених до Міжнародного дня студентів.

Перший заступник міського голови Олександр Чуприна разом із присутніми опрацював план заходів з підготовки та проведення святкової дискотеки до Міжнародного дня студентів.

Особливу увагу учасники оргкомітету звернули на забезпечення охорони громадського порядку під час проведення заходів.