Враховуючи напружену ситуацію з постачанням палива на,електростанції, зниження електроспоживання, особливо в денний час, залишається пріоритетним завданням для споживачів області. Вирішення цього питання дозволить забезпечити стале функціонування об\'єднаної енергосистеми України.

Починаючи з 05.09.2014 року, можливе тимчасове припинення електропостачання споживачів Полтавської області із застосуванням графіків аварійних відключень, які розроблені згідно з вимогами Інструкції про складання і застосування графіків обмеження та аварійного відключення споживачів, а також протиаварійних систем зниження електроспоживання, затвердженої Наказом Міністерства палива та енергетики України № 456 від 23.11.2006 року.

Введення графіку можливе в період з 8.00 до 22.00 години.

Начальник Комсомольської філії
ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО»

І.М.Старокожко

Завантажити графік ( [attachment=88] )