У великій залі Комсомольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 18 грудня відбулося урочисте закриття Всеукраїнського учнівського форуму «Партнерів єднає мелодія пісні». Близько п’ятдесяти учасників з восьми регіонів України взяли участь у Святі пісні.

Зі словами привітання й подяки до учасників звернулася заступник міського голови Надія Угнічева. Надія Дмитрівна щиро подякувала дітям за їхнє тепло сердець, за небайдужість, подаровані одноліткам під час Благодійного фестивалю «Діти-дітям», за надану можливість долучитися до мелодійних пісень України і світу.

У церемонії нагородження Всеукраїнського учнівського форуму «Партнерів єднає мелодія пісні» взяли участь Надія Угнічева, заступник міського голови, Тетяна Оробченко, начальник відділу у справах сім’ї та молоді, Лілія Щербина, головний спеціаліст відділу освіти, Світлана Негода, завідувач ММК, Віра Усатенко, директор Комсомольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6.

«ГРАН - ПРІ» Всеукраїнського учнівського форуму «Партнерів єднає мелодія пісні» виборов зразковий художній колектив, студія естрадної дитячої пісні «Вікторія» Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості. Лауреатами І-го ступеня стали студенти Ужгородського державного музичного училища ім. Д.Є.Задора Герцек Ніколетта й Ференцик Олександр. Лауреати ІІ-го ступеня учнівського форуму – вокальний ансамбль «Майстер» Комсомольської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Комсомольської міської ради Полтавської області та Федоренко Лілія, учениця спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 ім.В.О.Нижниченка з поглибленим вивченням предметів суспільно-гуманітарного циклу Комсомольської міської ради Полтавської області. Лауреати ІІІ-го ступеня – Шаманська Вікторія (м. Миколаєв) і Чучко Руслана (м.Білики)

У номінації «Високий рівень вокальної майстерності» перемогу здобули Сварієнко Катерина (Центр дитячої та юнацької творчості м.Комсомольська), Бразалук Рустам (м.Дніпродзержинськ), Полтавчук Владислава (м.Миколаїв), вокальний ансамбль «Мелодіка» (загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Комсомольської міської ради Полтавської області), Чучко Руслана (Білецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня № 1), вокальний ансамбль «Скерцо» (загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Комсомольської міської ради Полтавської області).

У номінації «Емоційне виконання вокального твору» – Кушніренко Аліна (ЗОШ смт.Струмок Одеської області), Тараненко Катерина (м.Миргород), Каплун Катерина (м.Київ), ансамбль «Веселий дилижанс» (Комсомольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 Комсомольської міської ради Полтавської області).

Номінація «Надія фестивалю» підкорилася вокальному ансамблю «Мрія» (Южноукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 ім.Захисників Вітчизни).

Номінацію «Сценічна культура» здобули: вокальний гурт «Ліра» (спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім.Л.І.Бугаєвської Комсомольської міської ради Полтавської області), Михальченко Дар’я (Комінтернівський центр дитячої та юнацької творчості Одеської області), Кітляр Єлизавета (спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 з поглибленим вивченням англійської мови Комсомольської міської ради Полтавської області).

А приз «Глядацькі симпатії» виборов фольклорний ансамбль «Меланія» Київського технічного ліцею Шевченківського району.

Учасники форуму спілкувалися мовою пісні, яка нікого не залишала байдужим, а надавала натхнення й радості, впевненості в завтрашньому дні.

Насамкінець свята кожен учасник Всеукраїнського учнівського форуму говорив: «До побачення, до наступної зустрічі!»