Комсомольську 55 років, сьогодні місто - лідер Полтавщини за багатьма соціально-економічними показниками. Комсомольчани з гордістю оглядаються на минуле, оцінюють здобуті досягнення. 55 років поспіль мешканці Комсомольська своєю наполегливою працею, умілими руками і стараннями день у день змінювали життя на краще. Стало вже доброю традицією в День народження міста вшановувати світлу пам\'ять Почесних громадян, керівників Комсомольська, видатних людей, які зробили свій неоціненний вагомий внесок у потужний розвиток міста, протягом багатьох років примножували його здобутки, зміцнювали позиції Комсомольська. Тільки той, хто пам’ятає минуле, вартий майбутнього!

Сьогодні міський голова Сергій Супрун, секретар Комсомольської міської ради Світлана Калашнік, перший заступник міського голови Дмитро Биков, заступник міського голови Надія Угнічева відвідали місця поховань Почесних громадян, керівників Комсомольська, яких сьогодні немає з нами, вшанували їх світлу пам\'ять, відзначили їх заслуги перед територіальною громадою міста Комсомольська.

Міська влада поклала живі квіти на могили воїнів-комсомольчан, які загинули в зоні АТО: Миколи Володимировича Зайцева, Олександра Вікторовича Білоконя. Ціною власного життя вони захищали мир, свободу, цілісність та єдність нашої держави. Пам\'ять про них буде жити вічно в душах комсомольчан.

Представники влади вшанували пам\'ять Почесного громадянина міста В.П.Мартиненка: поставили квіти у вазу біля меморіальної дошки на будинку, де він проживав, встановили корзину біля пам’ятної дошки на будівлі Комсомольського яхт-клубу.

Кращих синів та дочок Комсомольська згадали щирим словом, подякували за любов та вірність місту.