06 січня 2016 року в селі Кам’яні Потоки Кременчуцького району делегація міста Комсомольська на чолі з першим заступником міського голови Олександром Чуприною, секретарем міської ради Сергієм Доротою взяла участь у прощанні з військовим Кондаковим Віталієм Олексійовичем, 1973 р.н., капітаном 3 рангу, начальником електро-механічної служби прикордонної охорони.

Помер Віталій Олексійович під Маріуполем 01 січня через гостру серцеву недостатність. Важко знайти слова розради для тих, хто втратив близьку людину.

Віталій Олексійович увічнив себе в боротьбі за мир і свободу Батьківщини, збереження цілісності України. Він з честю й гідністю виконав свій військовий обов\'язок, став Героєм, вірним присязі і бойовим товаришам.

Комсомольськ схиляє голови, віддаючи данину пам’яті Віталію Олексійовичу Кондакову.